GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Visi privatūs pirkėjai turi teisę grąžinti arba pasikeisti prekes per 30 dienų nuo pristatymo datos. Ši teisė galioja tik tada, kai Kòty informavote šiam terminui nepasibaigus ir produkto prekinė išvaizda bei įpakavimas yra nepakitę. Personalizuoti produktai negali būti grąžinami.

Norint informuoti dėl grąžinimo ar pakeitimo, prašome nurodyti savo užsakymo nr elektroniniu paštu info@thekoty.com.

Grąžinant prekes pašto išlaidas apmoka klientas. Jūs esate atsakingas iki tol, kol siunta mus pasieks, todėl rekomenduojame siųsti registruota siunta. Pinigų grąžinimas atliekamas tuo pačiu būdu, kaip ir buvo atliktas užsakymas. Kòty pasilieka teisę atmesti grąžinimo arba pakeitimo prašymą, jei neatitinkamos bent viena iš aukščiau nurodytų sąlygų.

Kòty neprisiima atsakomybės už prekes, kurios pirktos ne šiame puslapyje - www.thekoty.com. Prašome susisiekti su kompanija ar žmogumi, iš kurio pirkote Kòty produkciją.

GARANTIJA

Garantija galioja 1 metus nuo pirkimo datos. Garantija galioja gamybos brokui, ne normaliam prekės nusidėvėjimui. Garantija negalioja, jei prekė buvo netinkamai naudojama arba sugadinta dėl kažkokio įvykio.

Susisiekite su Kòty klientų aptarnavimo vadybininku, jei radote gamybinį broką. Susisiekdami nurodykite savo vardą, pavardę, adresą, užsakymo numerį, bei detalų aprašymą su nuotraukomis apie gamybinį broką.

Susiekite elektroniniu paštu info@thekoty.com.